Provo TiBO,
se pa TiBO ti s’bo...
Speciale vetëm këtë verë:
3 muaj abonim për klientët e rinj
Të gjitha eventet Sportive
Futboll, Basketboll, Volejboll, Box, Tenis, Bilardo, etj
Europa League 2015 - 2018
LIVE në TiBO iptv
GOLD COLLECTION
Të gjithë filmat që kane lënë gjurmë
në botën e kinematografisë në TiBO on Demand
Shiko Tibo
Edhe në Smartphone apo tablet,
nëpërmjet rrjetit 3G apo WiFi.

Klientet e TiBO meritojnë më të mirën.

Pajisja TiBO box, është mini-kompjuteri më i ri Android që ju mundëson një eksperiencë familjare shume zbavitëse. Televizori juaj kur lidhet me boxin TiBO, shndërrohet në një kompjuter genial. TiBO box, i përshtatet çdo lloj ambienti të shtëpisë tuaj dhe është lehtësisht i lëvizshëm nga një televizor në një tjetër.

Catch up TV është risia më e re në botën e televizionit që ju mos të humbisni asnjë transmetim. Tashmë jeni ju ata që kontrolloni televizorin, e keni ju të gjithë fuqinë me anë të telekomandës dhe falë Catch UP TV ju nuk keni pse të shqetësoheni se do të humbisni filmin, serialin, ndeshjen apo spektaklin e preferuar.

Shërbimet e platformës TiBO IPTV mundësohen edhe në Tablet apo Smartphone përmes rrjetit 3G apo Wi-Fi në çdo vend. Aplikacioni TiBO mobile është pa pagesë për të gjithë klientët e TiBO dhe përdoret me të njëjtin user të abonimit në TV. Tibo Mobile përfshin kanalet në Live TV dhe videotekën TiBO on demand. Mjafton ta kërkoni.

Aplikacionet

Në momentin që ju lidhni Box-in TiBO me televizorin tuaj, ju e transformoni këtë të fundit në një kompjuter te vërtetë. Praktikisht do ta përdorni televizorin tuaj si të ishte një kompjuter, kështu do të ndërthurni kënaqësinë e të parit TV dhe atë të përdorimit të kompjuterit në të njëjtën kohë.

Eventet me te fundit ne Vido On Demand, nga TiBO!

Fëmijë

Filmat vizatimorë më të dashur për fëmijët.

Prodhimet më të vlerësuara të kartonave të animuar vijnë nga TiBO.

Filma vizatimorë në kualitetin më të lartë të transmetimit.

Serialet më të ndjekura për fëmijët.

Kinema

Shpejtësi, Adrenalinë, Aksion në TiBO Aksion.

Prodhimet më të fundit thriller si dhe ato më të vlersuarat në historinë e kinematografisë.

Argëtim dhe buzeqeshje pa fund në prodhimet më të mira të komedisë.

Prodhimet më të mira të kinematografisë vijnë në kualitetin më lartë të audios dhe videos.

Lajme

Lajmi i pare vjen më pranë jush.

24 ore lajme nga Rajoni, Vendi dhe Bota.

 

Lajmet më të fundit.

 

Lajmet në kohë reale nga e gjithë bota

 

Sport

Eventet futbollistike, Live,  më të ndjekura Europiane, si dhe Kampionatin Botëror.

 

Basketboll, tenis, gara dhe evente të tjera sportive të gjitha në TiBO.

 

Eventet sportive ndërkombëtare në HD.

 

TiBO ofron live, Kampionatin e Futbollit, Shqipërisë dhe të Kosovës.

 

Dokumentar

Një udhëtim në botën e panjohur të kafshëve më të vecanta në planet.

Natyra me bukuritë dhe misteret e saj.

Shkenca, si ka ndryshuar ndër vite.

Ndodhitë historike që kanë berë bujë ndër shekuj.