Blog2019-10-30T21:57:42+00:00

Sport

Topi i Artë, ora 20:30, në SuperSport, Messi, Ronaldo apo van Dijk?

December 2nd, 2019|Sport|

Lionel Messi, Virgil Van Dijk, Mohammed Salah apo Cristiano Ronaldo, cili do të jetë pasuesi i Luka Modricit? Janë katër emra, mes të cilëve do të zgjidhet fituesi i ri i Topit të Artë, në [...]

Kosova humb “trenin” e parë për Euro 2020-ën, por ëndrra nuk ka përfunduar

November 15th, 2019|Sport|

Kosova dështoi për të shkuar në Europianin e 2020-ës nëpërmjet kualifikueseve, pasi humbi me rezultatin 2-1 në sfidën vendimtare ndaj Republikës Çeke në Plzen, ndonëse kaloi e para në avantazh. Sfida më e rëndësishme për [...]

Load More Posts

Argëtim

5 filma të mëdhenj me skena të çuditshme seksi

December 4th, 2019|Argëtim, Televizion|

Skenat e seksit gjenden në çdo lloj filmi, jo vetëm në filma romatikë. Ndonjëherë edhe filmat dramatikë, apo ata argëtues dhe aksion mund të “spërkaten” me erëzat e dashurisë. Në përgjithësi pak ndërveprim seksual [...]

Publikohet letra e rrallë, e nënshkruar nga Gjergj Kastrioti Skënderbeu

August 26th, 2019|Argëtim, Personazh|

Historiani shqiptar nga Peja, profesor Doktor Jahja Drançolli ka publikuar më 8 Gusht 2019, një letër të rrallë dhe të vjetër saktësisht 568 vjet, e të firmosur nga vet dora e Gjergj Kastriotit – [...]

Load More Posts

TiBO

Load More Posts

Personazh

IRDI LUSHI SHPALLET “SOMMELIERI MË I MIRË SHQIPTAR”

December 9th, 2019|Personazh|

Irdi Lushi është shpallur fitues i konkursit “Sommelieri më i mirë shqiptar”, nga 15 konkurrentët që morrën pjesë në garë. Në vend të dytë me “Çmimin e Argjendtë” është vlerësuar Enkeda Haxhiu dhe në vend [...]

Blerim Destani dhe ’legjenda’ Robert De Niro, bëjnë shqiponjën!

December 4th, 2019|Personazh, Televizion|

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani, po merr pjesë në filmin “Comeback Trail”, me rolin e ‘Borisit’, përkrah emrave të njohur të Hollywoodit si : Robert De Niro, Morgan Freeman apo Zach Braff. Ai [...]

Load More Posts

Televizion

5 filma të mëdhenj me skena të çuditshme seksi

December 4th, 2019|Argëtim, Televizion|

Skenat e seksit gjenden në çdo lloj filmi, jo vetëm në filma romatikë. Ndonjëherë edhe filmat dramatikë, apo ata argëtues dhe aksion mund të “spërkaten” me erëzat e dashurisë. Në përgjithësi pak ndërveprim seksual [...]

Blerim Destani dhe ’legjenda’ Robert De Niro, bëjnë shqiponjën!

December 4th, 2019|Personazh, Televizion|

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani, po merr pjesë në filmin “Comeback Trail”, me rolin e ‘Borisit’, përkrah emrave të njohur të Hollywoodit si : Robert De Niro, Morgan Freeman apo Zach Braff. Ai [...]

Load More Posts

Turizëm

Load More Posts

Sociale

PASOJAT PSIKOLOGJIKE /EMOCIONALE TË TËRMETIT TEK FEMIJËT. SI T’U VIMË NË NDIHMË..

December 4th, 2019|Sociale|

Tërmetet kanë aftësinë të shkaktojnë shkatërrime të jashtëzakonshëm në komunitet pasi jo vetëm mund të shkatërrojnë shtëpinë, shkollën ose çerdhen e një fëmije, po mund të shkaktojnë vdekjen, plagosjen ose dëmtimin e njerëzve më të [...]

Zjarrfikësi italian: Ka ende shpresë, në Akuila kemi shpëtuar njerëz pas 72 orësh nën rrënoja

November 27th, 2019|Sociale|

Njëri prej zjarrfikësve italianë të përfshirë në operacionin e kërkim-shpëtimit në Durrës, ka deklaruar për A2 se po punohet me objektivin për të shpëtuar ende njerëz në banesën e familjes Lala, edhe pse kanë kaluar [...]

Load More Posts
  • Mobile
  • Telefon
  • Viber/WhatsApp
  • E-mail
  • Bli Online

Europë, Australi, Azi, Afrikë

Amerikë, Kanada

We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. More info Prano