Këngëtaret do jenë ndihmës-trajnere në të njëjtën skuadër.

Dua dhe Bebe janë përzgjedhur pjesë e skuadrës “Blake” në edicionin e këtij viti të “The Voice”.

Gjithashtu në skuadër do jenë edhe Jonas Brothers dhe Ella Mai.

“Gjejeni çfarë? Do jem trajnere këtë vit e The Voice. Faleminderit që më përzgjodhët,”- shkroi Bebe.

Ndërsa Dua shkroi: “Mirënjohëse që do luaj rol në një pjesë të vogël të këtij rrugëtimi.”

Dy shqiptaret njihen për marrëdhënien e mirë që kanë me njëra-tjetrën dhe pritet që ky kompeticion t’i afrojë akoma edhe më shumë.

Burimi: cityradio.al

 

View this post on Instagram

 

#TheVoice Battles Advisors are STACKED. 😍🙌 This is going to be good.

A post shared by NBC’s The Voice (@nbcthevoice) on