Kivanç Tatlitug mbahet si një ndër aktorët më simpatik të serialeve turke dhe me pamjen e tij dhe talentin në aktrim është bërë shumë i pëlqyer nga publiku.

Mesa duket bukurinë familja e Kivançit e paskan në gen sepse edhe motra e tij së fundmi po merr shumë vëmendje.

Motra e aktorit quhet Melisa dhe është më e vogël se ai, 29 vjeçe.

Ajo është bjonde dhe shumë bukuroshe, por nuk i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes si i vëllai. Edhe pse ka mbaruar për aktrim, Melisa nuk e ushtron si profesion dhe ka një profil të ulët publik.

Ndërkohë Kivanç ka një marrëdhënie shumë të mirë me motrën dhe shihet shpesh në shoqërinë e dy nipërve.

Burimi: Xing.al