TiBO është platforma shqiptare që nëpërmjet internetit, argëton, informon dhe frymëzon të gjithë shqiptarët nëpër Botë. Me 300 kanale televizive ajo ofron një argëtim të sigurt për çdo grup moshe. Ju mban të lidhur me vendlindjen dhe forcon ndjenjën kombëtare.

Si ka mundësi?!  SEPSE…

TiBO është Partner Zyrtar me DigitAlb dhe transmetues i platformave të tjera shqiptare.

TiBO është Platforma e vetme IPTV, Partnere Zyrtare me DigitAlb dhe transmetues i platformave të tjera televizive shqiptare si SuperSport, Tring, Klan dhe RTSH, e cila ofron të gjitha kanalet shqiptare të Shqipërisë, Kosovës, Malit të Zi, Maqedonisë dhe shumë kanale ndërkombëtare.

TiBO IPTV transmeton LIVE & Ekskluzivisht të gjitha Sportet Europiane dhe Botërore, Superkupat, Kupat, Kombëtaret dhe shumë evente të tjera sportive.

TiBO transmeton të gjitha sportet

Ligat Europiane dhe Botërore:

Champions Cup, Champions League, Europa League, Kampionatin Anglez, Italian, Spanjoll, Francez, Gjerman, Hollandez, Zvicerian, Superkupat Europiane, Kampionatin Shqiptar & Kosovar, ndeshjet e Kombëtares Shqiptare dhe Përfaqësueses Kosovare të Futbollit, UEFA Nations League, Euro 2020, World Cup 2022.

Eventet e tjera sportive:

NBA 2020, FIBA Basketball, FIBA Europe 2021, HBO Boxing, UFC & MMA, Boksimi KUQeZI, Tour de France, Giro d’Italia, ATP World Tour, Six Nations Rugby, FIVB World Championship, IAAF Diamond League.

Shërbimet e TiBO IPTV mund t’i shikosh në të gjitha pajisjet.

Në Big Screen: Me TiBO Box QuadCore, me box Android që ka version mbi 5.0, në Smart TV Android (Sony, Philips, Hyundai, Sharp) dhe Apple TV.

Në Small Screen: Në çdo aparat Mobile ose Tablet ( Android & iOS )

Së shpejti do të jemi edhe në pajisjet e tjera Smart TV: Samsung, LG, Amazon Fire.

Me ne je i KËNAQUR ose i RIMBURSUAR plotësisht.

Nëse blini një nga abonimet për TV, nëpërmjet ofertës “I KËNAQUR ose I RIMBURSUAR”, ju keni 10 ditë kohë për të provuar shërbimet e TiBO IPTV dhe nëse nuk ju pëlqen, e ktheni mbrapsht pakon dhe ne ju kthejme pagesen e plotë.

Shërbimet e TiBO IPTV mund t’i provosh FALAS PËR 1 DITË

Shkarkoni aplikacionin TiBO në Mobile Android ose Smart Tv Android dhe kryeni regjistrimin me të dhënat e sakta në “Sign Up”/”Regjistrohu”.

VINI RE: Abonimi falas mund të përfitohet vetëm 1 herë dhe mund të përdoret në çdo pajisje Small screen ose Big Screen që ju dispononi. Për më shumë klikoni këtu

BLI TANI një nga paketat TiBO.

Me çdo abonim për TV, ju përfitoni edhe:

  • Abonimin TiBO MOBILE TV dhuratë

80 kanale LIVE TV, të platformës Digitalb Premium, SuperSport, Tring, Klan dhe RTSH.

  • Shërbimin VIDEO ON DEMAND falas

Videotekë personale për të gjitha moshat dhe shijet. Mbi 1500 filma shqiptarë dhe të huaj, filma të dubluar në shqip për fëmijë, dokumentarë, koncerte etj. Videoteka rifreskohet vazhdimisht me materiale të reja.

  • Shërbimin CATCH UP TV falas

Regjistrim automatik 7 ditor i 30 kanaleve më të ndjekur nga bashkatdhetarët. Me këtë shërbim nuk humbet asnjë nga eventet e preferuara, pasi i shikoni të gjitha sa herë që dëshironi.

Për çdo paqartësi Kujdesi i Klientit TiBO është në dispozicionin tuaj 24/7.

Viber/Whatsapp (355) 689082244
Email: info@tibo.tv
Chat: www.tibo.tv
Skype: tiboiptv
Facebook/Instagram

Europë/Azi/Australi: T. (355) 44 31 4444 | Mob. (355) 676006767

Amerikë/Kanada: T. (917) 775-5003 / (917) 775-5012 |  Mob. (844) 842-6872

Ku gjendemi:

TiBO Shop 1: Brenda në terminalin e Aeroportit “Nënë Tereza”, Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 69 600 18 18. Email: tia@tibo.tv.
TiBO Shop 2: Blv. Gjergj Fishta, Pll. G & P, “Kati i dytë”, 1001,Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 67 600 67 67. Email: store@tibo.tv.

Online: www.tibo.tv/bli

Distributorë TiBO në Botëwww.tibo.tv/dyqanet