Këngëtarja Bebe Rexha ka mahnitur gjithë njerëzit me performancën e saj te Jimmy Fallon.

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet se po e këndonte këngën ‘Meant to Be’ në formën më përfekte.

Bebe njihet për vokalin e saj karakteristik, prandaj dhe është një nga këngëtaret më të dashura në botë.

All Black Everything On @jimmyfallon last night #MeantToBE

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) onJan 24, 2018 at 8:35am PST

Burimi / Lajmi.net/