Project Description

Homeland

Seriali më i suksesshëm dhe fitues i shumë çmimeve prestigjoze si Golden Globe, Emmy Awards, Critics’ Choice e shumë të tjerë, një triller spiunazhi i jashtëzakonshëm vjen për ju na kanalin t-Serial, nga e hëna në të premte, në orën 20:00.