Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kaney West i janë bashkuar festës së ditëlindjes të reperit të famshëm Diddy. Së bashku me shumë personazhe të tjerë të njohur kanë festuar 50 vjetorin e Diddy i cili thuhet se ka shpenzuar plot 40 milionë dollarë për të organizuar këtë ditëlindje në Holmby Hills në  Los Angelos.

Yjet ishin veshur shumë stil dhe elegant duke na treguar dhe njëherë tendencat më të fundit të modës.

Kim ishte veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të verdhë që  i rrinte pas trupit duke treguar format e saj. Ndërsa Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian janë shfaqur shumë seksi të veshura plot shkëlqim.

Sigurisht nuk mun dtë veçojmë divën e pasarelave Naomi Campbell e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Burimi: cna.al