Nga 13 Janari Narcos & Narcos Mexico në Tv Klan

Seriali numër një, më i klikuari në “Netflix”, për herë të parë në televizion, gjuetia për njeriun më të pasur në botë në vitet 80-të, 90-të, jeta e vërtetë e Pablo Escobar.

Krijimi i perandorisë më të madhe të drogës dhe krimit, një super prodhim i jashtëzakonshëm, një fenomen televiziv.

Fitues i dhjetëra çmimeve me shifra rekord shikueshmërie, “Narcos” (Trafikantët) nga data 13 Janar, çdo të hënë, të martë dhe të mërkurë ora 21:00 premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan. /tvklan.al