Këto janë të gjitha Ligat Europiane, Superkupat, Kupat, Kombëtaret dhe shumë evente të tjera sportive të sezonit të ri 2018-2019, që do të transmetohen LIVE & Ekskluzivisht në Platformën e vetme Shqiptare.

LIGAT EUROPIANE DHE BOTËRORE:

Champions League, Uefa Europa League, Premier League, Serie A, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Primeira Liga, Jupiler Pro League, Swiss Super League, Scottish Premiership, Russian Premier League, Serie B, DFB Pokal, Copa del Rey, Coupe de la Ligue, International Champions Cup, Major League Soccer, Superkupat Europiane, Kampionati Shqiptar, Kampionati Kosovar, Kampionati Maqedonas, Kombëtaret, UEFA Nations League, Euro 2020, World Cup 2022

EVENTET E TJERA SPORTIVE:

NBA 2017–18, FIBA Women’s Basketball World Cup 2018, FIBA Basketball World Cup 2019, FIBA Europe 2021, HBO Boxing, UFC & MMA  Boksimi KUQeZI, Tour de France,  Giro d’Italia, ATP World Tour,  Six Nations Rugby, FIVB World Championship Japan 2018, IAAF Diamond League

 

PROVOJI FALAS!

Nëse ke SMART TV ose një Box me sistem operativ ANDROID mbi 5.0, shkarko aplikacionin “TiBO Smart TV” nga Play Store dhe regjistrohu për të përfituar 1 DITË ABONIM FALAS.

Është 5 vjetori i TiBO IPTV dhe SUPEROFERTAT vazhdojnë.

Abonimin Premium për 12 muaj me të gjitha paketat e kanaleve shqiptare, eventet sportive dhe mbi 30.000 orë Filma on Demand, e përfitoni vetëm për 199 €.

DHURATË dhe 12 muaj TiBO TV për mobile/tablet

Me Abonimin Premium 12 muaj përfshihen të gjitha shërbimet më poshtë:

  • Live TV me mbi 300 kanale të mbushura me shfaqje televizive, filma dhe sporte.
  • Falas Shërbimin VOD me mbi 1500 filma on demand.
  • Falas shërbimin Catch up TV me regjistrim automatik 7 ditor të kanaleve.

 

Abonohu online në: https://www.tibo.tv

Pikat e shitjes TiBO në Botë: https://www.tibo.tv/dyqanet/