www.tibostore.com

Të pasionuarit e futbollit do të kenë mundësinë të ndjekin çdo ndeshje të kampionateve më të bukur evropiane, si Kategorinë Superiore, Serie A, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Europa League si dhe shumë kompeticione të tjera.

Të gjitha ndeshjet do të transmetohen Live në kanalet SUPERSPORT, ekskluzivisht për bashkatdhetarët në TiBO IPTV.
Me sportin në TiBO shijoni çdo javë magjinë e futbollit.

Abonohuni Tani dhe Kurseni deri në 170 EUR.